دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؛ آیفون ۱۰ (آیفون ایکس) آیفون ۸ یا ۸ پلاس؟ (نظرسنجی)

گجت نیوز ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

در صورت تمایل، کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

دیشب، آیفون های جدید اپل ، یعنی آیفون ایکس (iPhone X) یا آیفون ۱۰، آیفون ۸ (iPhone 8) و آیفون ۸ پلاس (iPhone 8 Plus) معرفی شدند. اما شما کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟

معرفی آیفون های جدید اپل را می‌توان یکی از بزرگترین رویدادهای این کمپانی از ابتدا تاکنون دانست. بهبود سرعت، کیفیت ساخت و امکانات دوربین پرچمداران سال ۲۰۱۷ اپل باعث شده تا در چند ماه آینده، شاهد ورود سه محصول زیبا، قدرتمند و در عین حال، گران‌قیمت به بازار گوشی های هوشمند جهان باشیم؛ آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و گوشی نفیس و تمام‌صفحه آیفون ایکس که تیم کوک به آن لقب «آینده گوشی های هوشمند» داده است.

در صورت تمایل، کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

آیفون ایکس (iPhone X) یا آیفون ۱۰ (iPhone Ten)

اپل امسال نیز همانند سال‌های گذشته، در قیمت گوشی های آیفون خود سنگ تمام گذاشته، به طوری که شروع قیمت آیفون ایکس را ۹۹۹ دلار اعلام کرده است! به همین دلیل نیز بسیاری از کاربران به دنبال تفاوت‌های این گوشی با دو مدل دیگر هستند؛ یافتن پاسخ به این سوال که آیا آیفون ایکس بهتر و امن‌تر از آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس ساخته شده و یا تفاوت آنها صرفا در حذف دکمه هوم و وجود نمایشگر تمام‌صفحه است؟

در صورت تمایل، کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

نظر شما در این خصوص چیست؟ با توجه به مشخصات و قیمت آیفون های جدید اپل و مقایسه کارایی آنها با یکدیگر، کدام را بیشتر می‌پسندید؟

در نظرسنجی زیر شرکت کرده و به گزینه مورد نظر خود رای دهید. در پایان نیز دلیل این انتخاب را با ما و دیگر کاربران دیجی فیدر به اشتراک بگذارید.

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.