دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

ایران‌خودرو گران کرد؛ افزایش قیمت محصولات تا ۳ میلیون تومان!

آی تی رسان ۰۴ شهریور ۱۳۹۶

ظاهرا امسال هم خودروسازان بزرگ داخلی شمشیر را از رو بسته‌اند و بی‌دلیل و بی‌خبر قیمت برخی از محصولات تاریخ مصرف گذشته خود را افزایش داده‌اند. پس از افزایش قیمت بحث برانگیز برخی از محصولات گروه خودروسازی سایپا؛ این‌بار ایران‌خودرو پیشتاز افزایش قیمت شده و روی برادر خلف خود را سفید کرده است. بر همین اساس قیمت خودروهایی مانند پژو ۴۰۵، پژو پارس سال، سمند، پژو ۲۰۶ و رانا افزایش یافته است.

اخبار تکنولوژی / گلکسی اس۸ / آیفون ۸

برای مثال قیمت پژو ۴۰۵ در مدل SLX از ۳۱ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان به ۳۲  میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده؛ و یا رانا با افزایش قیمتی معادل با ۳ میلیون تومان به مرز ۴۰ میلیون تومان نزدیک‌تر شده است.

نکته قابل توجه اینجاست که بیشتر این خودروها به خصوص پژو ۴۰۵ در آستانه توقف تولید بوده و در شرایط کنونی دیگر جوابگوی نیازهای مصرف کنندگان نیستند؛ اما همانند آنچه بر پراید گذشت؛ ایران‌خودرو قیمت‌ها را افزایش داده، تا کیسه دوخته شده خود را گشادتر کرده وجیب خود را پر پول‌تر کند.

این افزایش قیمت‌ها زمینه افزایش قیمت سایر خودروها را هم فراهم کرده است. به نظر می‌رسد که بزودی شرکای ایرانی خودروسازان چینی، با توجه به افزایش قیمت‌های اخیر خودروسازان بزرگ داخلی و محدودیت واردات خودرو، قیمت‌های خود را افزایش دهند.

از اواخر سال ۹۴ به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه

مطلب مشابهی برای این پست پیدا نشددیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.