دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

توییتر مملو از واکنش‌ها به سخنرانی دیشب ترامپ در رابطه حادثه شارلوتسویل

زومیت ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

توییتر مملو از واکنش‌ها به سخنرانی دیشب ترامپ در رابطه حادثه شارلوتسویل

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود نظراتش در مورد درگیری‌های شارلوتسویل را ارائه کرد که واکنش‌های بسیاری را برانگیخت. در جریان درگیری شارلوتسویل یک زن جان خود را از دست داد. 

ترامپ به جد معتقد است که دو طرف درگیری به یک اندازه در این حادثه نقش داشته‌اند. یکی از دو طرفی که ترامپ به آن‌ها اشاره کرده، گروهی از مردم هستند که نژاد سفید را برتر از دیگران می‌دانند. گروه موسوم به White Supermacist یا برتر پنداران نژاد سفید در دوران ترامپ بیش از پیش به عرض اندام می‌پردازند و از همین‌رو بسیاری از افراد در توییت‌های خود ترامپ را به اشاعه‌ی عقاید نژاد پرستی متهم کرده‌‌اند. 

جی‌.کی‌.رولینگ، نویسنده سری داستان‌های هری پاتر در توییت خود به این نکته اشاره کرده که طرفداران ترامپ حال نمی‌توانند کتمان کنند که ترامپ چه نوع انسانی است. 

برنی سندرز، رقیب درون حزبی هیلاری کلینتون در انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایالات متحده در توییت خود با نام بردن از حساب کاربری توییتر دونالد ترامپ، وی را عامل ناامیدی و دلسردی کشور آمریکا و همچنین مردم این کشور خوانده که مبارزات بسیاری را بر علیه نازی‌ها انجام داده‌اند. 

پیر امیدیار، موسس و مدیرعامل Ebay نیز با انتشار توییتی، اعلام کرده که زمان کنار گذاشتن شک و شبهه در خصوص ترامپ فرا رسیده است. وی به صراحت گفته که ترامپ شخص مناسبی برای رهبری نیست. 

منبع: زومیت
برچسب‌ها:
به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.