دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

تعداد کشورهای ارائه‌ دهنده سرویس رومینگ ۴G ایرانسل به ۱۰ کشور رسید

برسام ۰۵ بهمن ۱۳۹۵

irancell با افزوده شدن اپراتورهایی در کشورهایی همچون کره جنوبی و آلمان، امکان دسترسی به سرویس رومینگ ایرانسل در ۱۰ کشور برای مشترکان را فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان این اپراتور از این پس در مناطق تحت پوشش اپراتورهای SK کره جنوبی و اپراتور Deutsche Telecom آلمان نیز می‌ توانند از خدمات اینترنت پرسرعت نسل چهار (۴G/LTE) بهره‌مند شوند.

تعداد کشورهای ارائه‌ دهنده سرویس رومینگ 4G ایرانسل به 10 کشور رسید

بر اساس این گزارش، پیش از این امکان استفاده از آخرین نسل فناوری اینترنت همراه در کشورهایی همچون عمان، روسیه، سوئد، امارات متحده عربی و اپراتور LGU+ کره جنوبی برای مشترکان ایرانسل فراهم شده بود و در آینده نزدیک این سرویس به کشورهای دیگر نیز گسترش خواهد یافت. در همین حال، مشترکان اپراتورهای فوق نیز می‌توانند هنگام مسافرت به ایران از شبکه گسترده نسل ۴ و ۴٫۵ اینترنت همراه ایرانسل استفاده کنند.

مشترکان اعتباری irancell می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۱# پیش از خروج از کشور نسبت به فعال‌سازی سرویس رومینگ ایرانسل اقدام کنند و نیز با شماره‌گیری کد دستوری*۱۱۱*۳# بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. همچنین با شماره‌گیری کد *۱۱۱*۶# امکان آگاهی از مقدار باقی‌مانده اعتبار بسته‌ها امکان‌پذیر است.

ایرانسل با دارا بودن گسترده‌ ترین شبکه رومینگ بین‌الملل مکالمه و دیتا در ایران، این امکان را برای مشترکان خود فراهم کرده تا در سفرهای خارجی خود در مناطق تحت پوشش ۴۱۸ اپراتور در ۱۵۵ کشور به استفاده از خدمات تلفن همراه حتی در هواپیما ادامه دهند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رومینگ ایرانسل می‌توانند به صفحه رومینگ در وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در دیجی فیدر  دنبال کنید.

منبع: برسام
به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.