دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

هایپرکا – سوپرمارکت اینترنتی در تهران

سیامک ۰۷ دی ۱۳۹۵

هایپرکا - سوپرمارکت اینترنتی در تهران

سوپرمارکت آنلاین هایپرکا یکی از استارتاپ های دوره چهارم شتابدهنده آواتک می باشد که با تمرکز بر فروش اینترنتی خواروبار و محصولات مصرفی روزانه ( محصولات سوپرمارکتی ) سعی در تسهیل فرآیند خرید شهروندان دارد.

سوپرمارکت اینترنتی هایپرکا از مهر ماه ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد و همزمان با افزایش تنوع نوع و برند محصولات خود، شروع به گسترش مناطق تحت پوشش خود در تهران کرد که تا به امروز ( تاریخ نگارش این مطلب ) که فقط ۳ ماه از عمر آن می گذرد ۵ منطقه تهران را تحت پوشش خود قرار دادهه است. مناطق تحت پوشش را در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید:

مناطق تحت پوشش سوپرمارکت اینترنتی هایپرکا در تهران

یکی از ویژگی های هایپرکا تخفیف های باور نکردنی می باشد. تخفیف هایی که ابتدا هایپرکا بر روی محصولات گاها تا ۵۰ درصد اعمال می کرد ولی هم اکنون با یک روش جالبتر این روند را انجام می دهد. یعنی تخفیف های مناسبتی و هفتگی و بازی های جذاب همراه با تخفیف که تا ۵۰ درصد بر روی سبد کالا اعمال می کند.

نمونه ای از بازی ( بازی ماشین جادویی ) که عکس آن را در زیر مشاهده می کنید:

بازی ماشین جادویی با تخفیف های باور نکردنی

نکته دیگری که در هایپرکا جالب توجه است ارسال رایگان کالا و ارسال سریع ( زیر ۲ ساعت ) می باشد. البته جای نگرانی ندارد چرا که شما خودتان می توانید بازه زمانی مورد نظر خود برای تحویل کالا را انتخاب کنید به این صورت که مثلا کالاهای خریداری شده را فردا یا پس فردا در ساعت مورد نظر خود در آدرسی که می خواهید تحویل بگیرید.

برخلاف خرید و سفارش تلفنی کالا، در خرید از سوپرمارکت اینترنتی با مواردی مانند تغییر قیمت، آسیب دیدگی، کمبود یا از قلم افتادگی کالا و … مواجه نخواهید شد. سفارش آنلاین کالای شما در “سبد خرید” ذخیره شده، بدون هیچ تغییری به آدرسی که می خواهید ارسال می شود.

شما هم مثل ما اگر معمولا حوصله خرید و از خانه بیرون رفتن را ندارید می توانید به راحتی با مراجعه با آدرس اینترنتی و یا استفاده از اپلیکیشن اندروید هایپرکا ( امیدوارم اپلیکیشن ioss هم بزودی منتشر بشه ) سفارش خود را ثبت و کالای مورد نظرتان را دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.