دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

سرفیس فون جدید مایکروسافت با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ در راه است (شایعه)

گجت نیوز ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

سرفیس فون جدید مایکروسافت

اخیرا خبرهایی مبنی بر رونمایی از سرفیس فون مایکروسافت با صفحه نمایش تاشو به گوش می‌رسید. حال شایعات، نشان‌دهنده رونمایی سرفیس فون جدید مایکروسافت با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ هستند.

پتنت رونمایی شده مایکروسافت که ساختار تا شونده محصولات جدید این شرکت را نشان می‌داد، به شایعات در مورد سرفیس فون جدید مایکروسافت دامن زد. در طول چند هفته گذشته، خبرهای بسیاری در مورد معرفی سرفیس فون مایکروسافت به گوش رسیده است. حال مشخص شده که احتمالا سرفیس فون مایکروسافت با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ و صفحه نمایش تاشو عرضه شود.

سرفیس فون جدید مایکروسافت

سرفیس فون جدید مایکروسافت، به عنوان گوشی پرچم‌دار این شرکت معرفی می‌شود و از طرفی مجهز شدن آن به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ نیز جالب خواهد بود. پروژه فعلی مایکروسافت به نام آندرومدا، در حال گذراندن مراحل تست خود است. شایعات نشان می‌دهد که سرفیس فون جدید مایکروسافت از پورت ARM هسته سیستم عامل ویندوز ۱۰ بهره می‌برد و به شل دسکتاپ پلاریس مجهز خواهد شد.

اگر واقعا این دستگاه از هسته ویندوز ۱۰ و پلاریس بهره ببرد، سرفیس فون جدید مایکروسافت می‌تواند دارای رابط‌های کاربری متفاوت، همچون سیستم‌های خانگی یا لپتاپ ها باشد. به زودی خبرهایی جدیدی از این محصول به دست خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.