دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

اطلاعات جدیدی از هواوی P20 و هواوی P20 پلاس در وب‌سایت TENNA منتشر شد

گجت نیوز ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

هواوی P20 و هواوی P20 پلاس در تنا رویت شدند

هواوی P20 و هواوی P20 پلاس گوشی های جدید هواوی هستند که تا چند هفته دیگر معرفی می‌شوند. حال اطلاعات جدیدی از هواوی پی ۲۰ و هواوی پی ۲۰ پلاس در وب‌سایت TENNA دیده شده است.

صدور گواهی‌نامه TENNA، یکی از مهمترین گام‌ها پیش از معرفی و عرضه رسمی یک گوشی هوشمند است. به نظر می‌رسد هواوی پی ۲۰ (Huawei P20) با اسم رمز “Emily” و هواوی پی ۲۰ پلاس (Huawei P20 Plus) با اسم رمز “Charlotte” در حال پشت سر گذاشتن این گام مهم هستند؛ نام گوشی های بعدی هواوی در وب‌سایت TENNA دیده شده است.

در حالی گوشی های جدید هواوی P20 و هواوی P20 پلاس در تنا لیست شده‌اند که از مخفف اسم رمز آنها، یعنی EML و CLT استفاده شده است. این اسمارت فون ها می‌بایست هر دو تست GSM و CDMA را پیش از عرضه در بازار بزرگ چین با موفقیت پشت سر بگذارند.

در کنار این دو پرچمدار جدید هواوی، گوشی دیگری با نام ATU نیز در این وب‌سایت دیده می‌شود که به احتمال زیاد، مخفف Anne، اسم رمز هواوی پی ۲۰ لایت (Huawei P20 Lite) است.

هواوی P20 و هواوی P20 پلاس در تنا رویت شدند

۲۷ مارس ۲۰۱۸ (۷ فروردین ۹۷) کنفرانس اختصاصی هواوی جهت معرفی موبایل های جدید هواوی پی ۲۰، هواوی پی ۲۰ پلاس و هواوی پی ۲۰ لایت برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.