دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

جزئیات بیشتر گوشی تاشو گلکسی ایکس (Galaxy X) در پتنت جدید سامسونگ

گجت نیوز ۲۳ دی ۱۳۹۶

گوشی تاشو گلکسی ایکس

جزئیات گوشی تاشو گلکسی ایکس (Galaxy X) به تازگی در پتنت جدید سامسونگ به نمایش در آمده است. این گوشی تاشو در حالت معمولی به شکل گوشی و در حالت باز، به شکل تبلت خواهد بود.

بر اساس پتنت جدید سامسونگ، گلکسی ایکس یک گوشی تاشو با ماکزیمم اندازه صفحه نمایش ۷٫۳ اینچ است. رئیس بخش ارتباطات سامسونگ، دیجی کو اعلام کرد که به علت مشکلات موجود در رابط کاربری دستگاه، گلکسی ایکس تا سال ۲۰۱۹ رونمایی نخواهد شد.

حالا طرح‌واره گوشی تاشو گلکسی ایکس توسط سازمان جهانی  مالکیت معنوی، WIPO  منتشر شده است. این گوشی دارای یک صفحه نمایش بزرگ قابل‌انعطاف است و لولای موجود، دستگاه را قادر می‌سازد تا بتواند به راحتی خم شود. اسپیکر در قسمت بالای دستگاه قرار دارد و باتری نیز در قسمت پایینی و همچنین در این بخش مانیتور ضربان قلب نیز قرار گرفته.

در انتهای مطلب می‌توانید تصاویر رونمایی شده از گلکسی ایکس را مشاهده کنید. این پتنت حدود ۶ ماه عمر ساخت دارد و سامسونگ در طول این مدت از خردادماه سال ۹۶ تغییرات بسیاری در ساختار و جزییات این طرح اعمال کرده است. در هر صورت پتنت جدید سامسونگ از گلکسی ایکس نشان‌دهنده کلیات دستگاه خواهد بود.

گوشی تاشو گلکسی ایکس

گوشی تاشو گلکسی ایکس

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.