دیجی فیدر - اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی

جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و فناوری اطلاعات

حرفه ای ترین موتور خبرخوان خبرهای فناوری و تکنولوژی از سایت های معتبر ایرانی

اندروید همچنان محبوب ترین سیستم عامل موبایل است (نتایج نظرسنجی گجت نیوز)

گجت نیوز ۱۶ دی ۱۳۹۶

اندروید همچنان محبوب ترین سیستم عامل موبایل است (نتایج نظرسنجی دیجی فیدر)

بر اساس نتایج یک نظرسنجی، سیستم عامل اندروید همچنان به عنوان محبوب ترین سیستم عامل موبایل در بین کاربران دیجی فیدر شناخته می‌شود. آی او اس نیز جایگاه دوم را دارد.

با اینکه هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس در طول سالیان گذشته، رشد قابل توجهی داشته و امکانات بی‌شماری را ارایه می‌دهند، اما هنوز هم تفاوت‌هایی اساسی با هم دارند. این تفاوت‌ها، در سخت افزار استفاده‌شده در دستگاه‌ها نیز صادق است؛ آیفون های اپل -به واسطه‌ی سبکی و روان‌بودن سیستم عالم iOS – همیشه با حداقل سخت افزار، بهترین کارایی را از خود نشان داده‌اند در حالی که تولیدکنندگان گوشی های اندرویدی سعی داشته‌اند از قدرتمندترین سخت افزار موجود در بازار در دل محصولات خود استفاده کنند.

همچنین بخوانید؛

مقایسه امنیت اندروید و آی او اس ؛ کدام‌یک در سال ۲۰۱۷ امن‌تر بود؟

نتایج نظرسنجی هفته گذشته، محبوب ترین سیستم عامل موبایل را در بین کاربران دیجی فیدر معرفی می‌کند. از شما پرسیده بودیم کدام سیستم عامل تلفن همراه را بر روی گوشی هوشمند یا تبلت خود نصب کرده‌اید و در صورت خرید گوشی جدید، آیا حاضرید به سیستم عامل دیگری کوچ کنیدیا خیر.

اندروید محبوب ترین سیستم عامل موبایل است

با مشاهده نتایج می‌بینیم که بیش از ۶۱ درصد از کاربران، اندروید را محبوب ترین سیستم عامل موبایل می‌دانند. بیش از ۱۸ درصد از دیجی فیدری های شرکت‌کننده در رای‌گیری، آیفون دارند و به سیستم عامل اپل وفادار خواهند ماند. در این بین، نزدیک به ۷ درصد هم از هر دو سیستم عامل استفاده می‌کنند. شما می‌توانید نتایج نظرسنجی دیجی فیدر را در ادامه مشاهده کنید.

اندروید همچنان محبوب ترین سیستم عامل موبایل است (نتایج نظرسنجی دیجی فیدر)

به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.